zaterdag
19.11.2022
20:15
Podium - Concert
Stef Bos
Bloemlezing 2022
Bloemlezing 2022 wordt een intieme voorstelling met enkel Stef Bos aan de piano. Een laboratorium voor nieuwe songs en een haven voor ouder werk. Dichterbij dan ooit. Bijna transparant. En elke avond anders.
Zanger en tekstschrijver Stef Bos heeft een bijzondere plaats veroverd in de kleinkunstwereld.
Zijn dichterlijke, soms filosofische instelling levert steeds opnieuw prachtig materiaal op: poëtische, Nederlandstalige nummers, gezongen met een warme stem.
In onze knusse theaterzaal komen zijn woorden en muziek echt tot hun recht. Een avond om naar uit te kijken!
Deze man heeft, steeds verder weg van mediageniek vertoon, een eigen stijl gevonden die nu in volle rijpheid opengebloeid is. De Standaard
Bijna alle teksten zetten je aan het denken, spiegelen je en kneden je ziel als het ware. Friesch Dagblad
zang en spel: Stef Bos - foto: Inge Kinnet
Locatie | Schouwburg |
---|---|
Aanvangsuur | 20:15 |
Prijs | €25,00 |
abo / groep | €23,00 |
-26 | €20,00 |