DEZE WEEK IN CCMM
DEZE WEEK IN CCMM
Na een welverdiende rustperiode in de paasvakantie, komen er deze week weer talloze artiesten en bezoekers over de vloer. Voor ieder wat wils, koop nog snel je tickets voor deze week!

RESPECT
Cinématinee
DI 19.04 om 14u00, Schouwburg | film
Respect, de muzikale biografische film over de legendarische R&B-zangeres Aretha Franklin, volgt haar leven vanaf haar ontdekking in het kerkkoor tot haar carrière als internationaal gewaardeerde superster.

BORIS GILTBURG, PAVEL NIKL & PAVEL HAAS QUARTET
Kwintetten van Brahms
WO 20.04 om 20u15, Sint-Pieterskerk | klassiek
Het Tsjechische Pavel Haas Quartet is een van de invloedrijkste kamermuziekensembles. Nu het twee kwintetten van Brahms speelt, moet men er telkens een gast bijhalen. Tijdens het strijkkwintet doet altviolist Pavel Nikl mee, tijdens het pianokwintet de Russisch-Israëlische pianist Boris Giltburg, in 2014 winnaar van de Koningin Elisabethwedstrijd.

STEFAAN VAN BRABANDT, FRANK FOCKETYN EN SIEN EGGERS
Sartre & De Beauvoir
DO 21.04 om 20u15, Schouwburg | theater
Na Socrates, Marx en Spinoza komt filosoof en theatermaker Stefaan Van Brabandt met het vierde luik in zijn theaterreeks rond grote filosofen. Geen monoloog, maar een dialoog deze keer. En wel tussen het beroemdste koppel uit de geschiedenis van de filosofie: Jean-Paul Sartre en Simone de Beauvoir, gespeeld door Frank Focketyn en Sien Eggers.

HYDROGEN SEA & GEIKE
Dubbelconcert
VR 22.04 om 20u15, Schouwburg | concert
Een bijzonder dubbelconcert om bij weg te dromen!

MILOW
Unplugged Tour 2022
ZA 23.04 om 20u15 | concert
Tijdens zijn concert passeren bekende, minder bekende en gloednieuwe songs de revue. Nummers worden tot de essentie gestript. Wat overblijft zijn uitgepuurde liedjes met nog meer ruimte voor tekst en emotie. Omringd door zijn trouwe muzikale kompanen, zanger-gitarist Tom Vanstiphout - die sinds enkele jaren ook in de vaste liveband van Bryan Ferry speelt - en de fenomenale zangeres Nina Babet, zal Milow in onze schouwburg met zijn warme stem en gouden gevoel voor melodie en harmonie je hart veroveren.

THEATER DE SPIEGEL
ImpulZ (1 tot 4 jaar)
ZO 24.04 om 11u00 (volzet) en 15u00 (laatste tickets) | Familie
Interactieve bewegingsvoorstelling voor kinderen van 1 tot 4 jaar.
In ImpulZ zijn het de allerjongsten die aan de knoppen zitten en bepalen wat er gebeurt. Wie geeft het startsignaal, wie reageert op wat of wie? ImpulZ is puur doe-plezier voor kleuters en peuters in een creatie waarin alles kan en niets moet. Een unieke ervaring in het hier en nu, want het zal nooit meer helemaal hetzelfde zijn.

SCHERZI MUSICALI
Stabat Mater - G. B. Pergolesi
ZO 24.04 om 20u15 | klassiek
Het Stabat Mater van Pergolesi is een van de mooiste werken uit de religieuze klassieke muziek.